Menu Zamknij

Animatorzy Parafialni

Wspaniała wiadomość dla naszej parafii! Po rocznej formacji Róża i Dorota ukończyły pierwszą edycję Szkoły Animatora Parafialnego. Podczas comiesięcznych spotkań formacyjnych w Diecezjalnym Domu Rekolekcyjnym św. Anieli w Bardzie uczyły się jak animować życie parafialne.

Na ostatnim spotkaniu otrzymały błogosławieństwo od biskupa i certyfikaty ukończenia szkolenia. Bp Marek Mendyk podkreślał tego dnia ważność duchowości i przyjaźni w naszej służbie:

Przyjaźń z Bogiem, ludźmi i samym sobą jest kluczowa. Oczekujemy z niecierpliwością na to, co przyniesie przyszłość i jak będziemy mogli lepiej służyć naszej parafii. Bóg widzi inaczej niż ludzie i to jest nasza przewodnia myśl.

Wdzięczność obu Paniom w imieniu całej parafii wyraził ks. Proboszcz podczas niedzielnej Mszy św. 15 października.

Relacja Gościa Niedzielnego z zakończenia szkoły animatora: https://swidnica.gosc.pl/doc/8513040.Oficjalnie-zostali-animatorami-Sa-tez-kolejni-chetni?fbclid=IwAR2vlPOemJfd64lgQekbPDZOaPNrN7kSw4es8cdo2GP93C2Mw1-s2kmO6SE