Menu Zamknij

Księża obecnie pracujący

Proboszcz ks. prałat Rafał Kozłowski

ur. 10.01.1960 r. w Głogowie,

święcenia: 01.06.1985 r. we Wrocławiu;

1995-1996 – ekonom i prefekt MWSD we Wrocławiu;

1996-2003 – proboszcz parafii pw. św. Marcina w Świętem;

2003-2013 – proboszcz parafii pw. Wniebowzięcia NMP i św. Jakuba Starszego w Kamieńcu Ząbkowickim;

od 30.06.2013 r. – proboszcz parafii pw. NMP Królowej Polski w Świdnicy


Wikariusze:

ks. Mateusz Hajder
święcenia 23.05.2009 r., ust. 2022 r.

ks. Andrzej Franków
święcenia 19.05.2012 r., ust. 2022 r.

ks. Krystian Stasiak
święcenia 21.05.2022 r., ust. 2022 r.