Menu Zamknij

Sakrament Bierzmowania 24 maja 2021 r.

W Święto Najświętszej Maryi Panny Matki Kościoła w naszej parafii odbyło się Bierzmowanie naszej młodzieży. Eucharystii o godzinie 17:00 przewodniczył JE Ks. Bp Adam Bałabuch. Podczas Mszy młodzież odnowiła przyrzeczenia chrzcielne, a następnie biskup naznaczył czoła świętym olejem.
Na zakończenie młodzież podziękowała Bogu za otrzymane Dary oraz wyraziła swoją wdzięczność księdzu Biskupowi i proboszczowi naszej parafii. Słowa wdzięczności ksiądz Rafał skierował także do księdza Michała, który przygotowywał młodzież przez okres 3 lat oraz pani Iwonie Papadaki za pomoc w przygotowaniach.
Po zakończonej Eucharystii młodzież z księdzem biskupem i księdzem proboszczem oraz księdzem Michałem zrobili pamiątkowe zdjęcia.

tekst i zdjęcia: xat

link do zdjęć z wydarzenia można zobaczyć tutaj